top of page
hakkımızda-banner.jpg

Hakkımızda

Faaliyet gösterdiğimiz 30 yıldan bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimizin arasında yer aldı.

1989 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Oska İnşaat A.Ş. 30 yılda birçok projeye imza atmıştır. Oska Grup 30 yılı aşan konut yapımı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi yeni projeleri ile siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azminden ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. İnsanların ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi kendimize ilke edindik her zaman yapılmayanı yapmaya çalışan Oska şirketinin ürettiği binlerce konutta on bin’den fazla insan yaşamaktadır.


Oska Grup konut projeleri yapmaya devam etmektedir. Çok yakında yeni villa projelerimizi satışa sunacağız. Kule Hotel & Spa, Gaziantep'in en gözde yapılarından biridir, bu yapıya imzasını atan Oska İnşaat birçok projesinde olduğu gibi Kule Hotel & Spa ile gündemde kalmayı başarmaktadır. Tesisimizin 2001 yılında hizmete açılan Aquapark, yüzme havuzları, sauna ve Türk hamamından oluşan 4.000 m2’lik bay bölümü ve 3.000 m2’lik bayan bölümü faaliyetine devam etmektedir.

İletişim
bottom of page